Про фестиваль

Ідея яскраво відсвяткувати в Одесі День Незалежності виникла коли Україні виповнювалось 18 років  у чотирьох молодіжних громадських організацій Одеси — «ДемАльянс», «Х.Л.А.М.», «Просвіта», «Пласт».  Проект мав назву «Моїй країні 18! Святкуймо по-дорослому» і включав десяток заходів, один з яких був «Вишиванковий фестиваль». До організаційного комітету також долучилось багато молоді які не є членами жодної з організацій. За організацію проекту Організатори отримали Особисту Подяку Президента України.  Перший фестиваль в Одесі розпочинався паір-супротивом антиукраїнських організацій чим, мабуть, і запам*ятався Одеситам.

На 19 річницю Незалежності «Вишиванковий фестиваль» включав 19 заходів і проходив 23-34 серпня 2010 року. Проводився ДемАльянсом спільно з патріотичною молоддю Одеси за підтримки управління молоді та сім*ї ОМР. Всі заходи кількісно і якісно вдосконалили.

20 річницю Незалежності святкували три дні, адже вмістити 20 самостійних заходів які вже набули потужного масштабу в два дні (як це робилось минулого року) було вкрай важко.  Організатором Фестивалю 2011 був ДемАльянс спільно з патріотичними організаціями міста за сприяння управління освіти ОМР.

Вже зараз ми плануємо та готуємо шалене українське свято на 22-гу річницю Незалежності України! На гостей фестивалю чекає драйв, пригоди, яскраві емоції, веселі обличчя, різноманітна цікава інформація, магічна музика та інше. Але цього разу жовто-синім в календарі будуть відзначені дати 23-26 серпня 2013!

Фестиваль є аполітичним.

Фестиваль фінансується за рахунок одеських меценатів та спонсорів.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s